pixel

Girlandy żarówkowe - stwórz niesamowitą atmosferę Świąt

Girlandy żarówkowe - stwórz niesamowitą atmosferę Świąt

Grudzień to najbardziej magiczny czas w roku dla dzieci oraz dorosłych. Wiąże się z nim mnóstwo radości i wiele wspaniałych tradycji. Wszędzie słychać piękne kolędy, w sklepach na dobre goszczą już choinki i inne dekoracje świąteczne. Święta Bożego Narodzenia kochają blask, światło oraz kolory, a ich nieodłącznym elementem są iluminacje świąteczne, lampki LED oraz inne dekoracje świetlne. Niezwykłą ozdobą, która wzbogaci świąteczną atmosferę zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz są girlandy żarówkowe. W prywatnych ogrodach oraz w przestrzeni miejskiej z powodzeniem zastąpią lampki LED, rozjaśniając swym ciepłem zimowe ciemności i tworząc przytulną atmosferę.

Girlandy żarówkowe także na święta

Dla wielu z nas mogą kojarzyć się tylko z ciepłymi letnimi wieczorami spędzonymi na oświetlonym tarasie. Ale nie ma żadnego powodu, aby na koniec sezonu ogrodowego ściągać girlandy żarówkowe i czekać z ich zawieszeniem, aż do wiosny. Zakup zimą girlandy świetlnej będzie doskonałym pomysłem. Zawieszone nad tarasem, bądź na oproszonym śniegiem iglakach czy drzewkach, z których liście dawno juz opadły, będą wprawić nas w świąteczny nastrój, ilekroć wyjrzymy przez okno lub wyjdziemy z domu. Jednak należy pamiętać, aby girlanda miała stopień ochronności minimum IP44.

Jako świąteczna dekoracja wewnątrz i na zewnątrz restauracji, hoteli czy sklepów

Ich ciepłe, nieco przytłumione światło w stosunkowo szybki i prosty sposób pozwoli stworzyć magiczną atmosferę wszędzie tam, gdzie chcielibyśmy zadbać o dobre, przedświąteczne nastroje naszych klientów. Girlandy żarówkowe, wpisując się poniekąd w stylistykę retro, prezentują się dużo bardziej elegancko niż powszechnie stosowane lampki choinkowe bądź kurtyny LED z mało estetycznymi, poskręcanymi kablami.

Na świąteczne eventy plenerowe oraz ulice miast

Rozwieszone między budynkami czy straganami na świątecznym jarmarku będą w cudowny sposób rozświetlać ciemne grudniowe niebo. Girlandy żarówkowe są jednocześnie doskonałym uzupełnieniem dekoracji latarniowych, liniowo-elewacyjnych czy też wolnostojących ozdób 3D, które wspólnie stworzą prawdziwą zimową krainę czarów nawet w najmniejszym miasteczku.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl