Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami!

Tel.: 733520100

Email.: sklep@newled.pl

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami!

Tel.: 733520100

Email.: sklep@newled.pl

Do darmowej dostawy: 500,00 zł

do kasy suma: 0,00 zł
Bezpieczny dom - oświetlony dom
Bezpieczny dom - oświetlony dom

Oświetlenie zewnętrzne spełnia nie tylko dekoracyjny charakter, ale również zapewnia bezpieczeństwo osobom przebywającym na zewnątrz po zmroku. Dodatkowo światło LED pomaga w pozbyciu się komarów na terenie posesji.

Osoby, które uwielbiają spędzać letnie wieczory w ogrodzie powinny pamiętać o jego dobrym oświetleniu. Rozświetlona posesja przy użyciu lamp zewnętrznych pozwala podziwiać ogród nocą. Dodatkowo podświetlone elementy architektoniczne domu nadają przestrzeni uroku.

Oświetlenie zewnętrzne domu z czujnikiem ruchu

Czujniki ruchu w oświetleniu zewnętrznym kryją w sobie wiele zalet. Jednym z atutów, jakie daje oświetlenie zewnętrzne domu z czujnikiem ruchu jest zwiększenie bezpieczeństwa przebywania na terenie posesji. Nocne spacery po ogrodzie bez użycia odpowiedniego oświetlenia zwiększają ryzyko upadku na chodniku bądź schodach.

 Dodatkowo zewnętrzne czujniki ruchu są w stanie ostrzec domowników przed włamywaczem wkraczającym na teren działki. Co więcej, automatyczne włączanie i wyłączanie się diod LED pozwala zaoszczędzić mnóstwo energii.

 Oświetlenie zewnętrzne LED - ciepłe czy zimne

Zasadnicze znaczenie ma również odpowiednia barwa i moc światła zewnętrznego. Nowoczesne lampy LED w przeciwieństwie do tradycyjnych żarówek oferują cały wachlarz barw o zmiennym nasyceniu. Kolor diod ma szczególne znaczenie dla osób, które często przebywają przy sztucznym oświetleniu.

 Jakie oświetlenie zewnętrzne wybrać? Czy lepszym rozwiązaniem jest barwa ciepła, czy zimna?  Wbrew pozorom kolor światła diametralnie wpływa na samopoczucie użytkowników. Prawidłowe dopasowanie barwy, dostosowane do aktualnych potrzeb działa stymulująco lub wyciszająco.

 Do niedawna na rynku oferowane były jedynie żarówki o jednakowej, ciepłej barwie. Wraz ze wzrostem popularności oświetlenia LED wprowadzono żarówki wydobywające z siebie zróżnicowaną barwę, dzięki czemu użytkownicy mogą dokonywać świadomego wyboru między światłem zimnym, naturalnym i ciepłym.

 Jak pozbyć się owadów w ogrodzie

Odpowiednio dobrane oświetlenie zewnętrzne ogrodu to idealny sposób na pozbycie się dużej ilości owadów na terenie posesji. Diody LED w przeciwieństwie do tradycyjnych żarówek nie wytwarzają ultrafioletu, który odpowiada za przyciąganie owadów. Insekty reagują jedynie na pewien zakres świata, dlatego zamontowanie tego typu oświetlenia w ogrodzie nie sprawi, że na posesji nagle zaczną pojawiać się tłumy zwierząt.

 NewLed - jak zabezpieczyć ogród?

Ogród to miejsce spotkań towarzyskich, dlatego warto zadbać o niego już dziś. Marka NewLed posiada bogatą ofertę dekoracyjnego oświetlenia zewnętrznego LED. Odpowiednio dopasowane lampy LED oraz właściwie nasycone oświetlenie elewacji domu sprawia, że posesja ma nie tylko atrakcyjny wygląd, ale również zapewnia domownikom maksymalne bezpieczeństwo.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl