Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami!

Tel.: 733520100

Email.: sklep@newled.pl

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami!

Tel.: 733520100

Email.: sklep@newled.pl

Do darmowej dostawy: 500,00 zł

do kasy suma: 0,00 zł
Jakie dekoracje świąteczne na okno będą modne? TOP produktów na zimę 2023
Jakie dekoracje świąteczne na okno będą modne? TOP produktów na zimę 2023

Okres bożonarodzeniowy kojarzy się z pięknymi iluminacjami świetlnymi. Pojawiają się one w ogrodach, na tarasach, balkonach i elewacjach i przybierają różne formy: od minimalistycznych po bardzo rozbudowane. Wszystko wskazuje na to, że w tym roku hitem będą dekoracje świąteczne na okno. Ich przygotowanie zajmuje sporo czasu, stąd ofertą lampek warto zainteresować się już teraz. Poniżej prezentujemy TOP produktów na zimę 2023. Przeczytaj i odkryj najpiękniejsze inspiracje.

Dlaczego dekoracje świąteczne na okno warto przygotować wcześniej?

Przygotowanie świątecznych iluminacji bywa bardzo wymagające i niemal zawsze pochłania mnóstwo czasu. Poza tym, zostawiając zakup ozdób na ostatnią chwilę, narażasz się na braki asortymentowe. Chcąc cieszyć się efektowną i oryginalną dekoracją okien, zrezygnuj z przypadkowych zakupów i poszukaj odpowiednich elementów już teraz. Ogromną zaletą takiego rozwiązania jest oszczędność: zaplanowane zakupy zwykle są bardziej rozważne (unikasz więc niepotrzebnych wydatków), a koszty rozłożone w czasie, wyraźnie mniej odczuwalne.

Jak zaplanować dekoracje świąteczne na okno?

Dekoracje świąteczne nigdy nie powinny być przypadkowe: nie ma znaczenia, czy decydujesz się na ozdoby jedno, czy wieloelementowe. Mimo że przedsięwzięcie wydaje się dość skomplikowane, osiągnięcie pożądanego rezultatu jest stosunkowo proste. Pomocne może być przestrzeganie pewnych zasad:

- dopasuj dekoracje świąteczne na okna do estetyki budynku. Całość powinna być harmonijna. Wówczas będzie prezentowała się bardzo estetycznie;

- jeśli ozdabiasz ogród i balkon lub taras, sięgnij po nieco delikatniejsze dekoracje okienne. Przesyt nie jest wskazany;

- pamiętaj, że podstawowym zadaniem dekoracji świątecznych na okno jest poprawa estetyki budynku. Wybierz zatem motyw przewodni i zrezygnuj z dopasowywania ozdób do stylu wnętrza. Zbyt duża różnorodność kształtów i kolorów z zewnątrz będzie prezentowała się co najmniej źle.

Modne dekoracje świąteczne na okno: TOP produktów na zimę 2023

Zastanawiasz się, jakie dekoracje świąteczne na okno będą modne zimą 2023? Propozycji jest mnóstwo, a niektóre z nich na pewno dobrze znasz. Co ważne, ozdoby okienne można podzielić na wewnętrzne i zewnętrzne. Te pierwsze sprawdzą się głównie w blokach i innych budynkach wielorodzinnych.

Dekoracje świąteczne na okno - zewnętrzne

1. Zewnętrzny wąż LED. To ozdoba prosta, łatwa w montażu i bardzo atrakcyjna wizualnie. Wąż LED jest dostępny w szerokiej gamie barw i pozwala uzyskać spektakularne rezultaty w zakresie świątecznej dekoracji okna. Taśma najlepiej prezentuje się na zewnątrz, zainstalowana wokół ramy okna. Taki sposób montażu sprawia, że subtelne światło doświetla także wnętrze.

2. Zewnętrzne lampki typu sople. Zewnętrzne lampki świąteczne jeszcze do niedawna zdobiły wyłącznie drzewa i krzewy, balustrady balkonów i przydomowe altany. W tym roku pojawią się także w oknach. Chociaż będą wymagały nieco zachodu (konieczne będzie zamontowanie zewnętrznych uchwytów), efekt z całą pewnością wynagrodzi Ci trudy.

3. Zewnętrzna kurtyna LED. Dotychczas kurtyna LED była wykorzystywana wyłącznie w dekoracjach wewnętrznych. Ten sezon będzie jednak należał do wariantu zewnętrznego. Po setki diod układających się w kształt kurtyny powinni sięgnąć właściciele balkonów i tarasów. Taka dekoracja pięknie prezentuje się głównie na dużych oknach.

Dekoracje świąteczne na okno - wewnętrzne

1. Wewnętrzna kurtyna LED. Ta dekoracja świąteczna na okno w nadchodzącym sezonie nadal będzie na topie. Podążając za najgłośniejszymi inspiracjami, drobne diody warto zaaranżować w towarzystwie mlecznej firany. Wówczas światło będzie pięknie rozproszone, a cienkie druciki niemal niewidoczne.

2. Wewnętrzne dekoracje wiszące. To fantastyczna propozycja dla osób, którym zależy na estetycznej dekoracji zewnętrznej i pomysłowej dekoracji wewnętrznej. Asortyment wiszących gwiazd jest szalenie bogaty i obejmuje modele w różnych stylach i kolorach. Warto się nimi zainteresować z jeszcze jednego powodu. Pięknie prezentują się zarówno w oknie z firaną, jak również bez niej.

3. Wewnętrzne dekoracje stojące. Alternatywą (bądź uzupełnieniem) dekoracji wiszących są dekoracje stojące o bardzo prostej konstrukcji. Oszczędne, a często wręcz ascetyczne, pozwalają uzyskać spektakularny efekt. Co ważne, mogą one stanowić część większej kompozycji, np. dekoracyjnego wianka. Podobnie jak ozdoby wiszące, te stojące także mogą wyglądać dobrze wewnątrz i na zewnątrz.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl