Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami!

Tel.: 733520100

Email.: sklep@newled.pl

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami!

Tel.: 733520100

Email.: sklep@newled.pl

Do darmowej dostawy: 500,00 zł

do kasy suma: 0,00 zł
Lampy LED do biura - jak wybrać, żeby nie żałować?
Lampy LED do biura - jak wybrać, żeby nie żałować?

Ośmiogodzinna praca w biurze może być wykańczająca, szczególnie, gdy w pomieszczeniu nie zapewnione są odpowiednie warunki świetlne. Jednymi z najbardziej istotnych elementów wpływających na komfort pracy jest temperatura barwowa emitowanego światła. To ona przekłada się na kreatywność, wydajność i efektywność pracowników biura.

Odpowiednio dostosowane oświetlenie biurowe nie należy do najprostszych zadań. Lampy sufitowe powinny nie tylko świetnie się prezentować, nadając wnętrzu charakteru, ale także spełniać wymogi funkcjonalne. Odpowiednie oświetlenie, zakupione u sprawdzonych dystrybutorów, takich jak New Led, wpływa na samopoczucie i komfort pracy zatrudnionych, jednocześnie zmniejszając poziom zmęczenie ich oczu.

Oświetlenie biura powinno być dopasowane do rodzaju i funkcji danego wnętrza. New Led oferuje bogaty wybór paneli oświetleniowych LED, dzięki którym ze zwykłego, nudnego wnętrza można stworzyć zdumiewające pomieszczenie o funkcjonalnej i gustownej zarazem aranżacji świetlnej.

Oświetlenie biura - najważniejsze zasady

Wiele osób wykańczając miejsce pracy zastanawia się: jakie powinno być oświetlenie w biurze? W trosce o dobre warunki pracy należy wziąć pod uwagę kilka czynników, takich jak: powierzchnia biura, położenie obiektu, a także jego docelowe przeznaczenie. Zupełnie inne oświetlenie sprawdzi się w wielkometrażowych wnętrzach, a inne w przypadku niewielkich pokoi bez dostępu do światła dziennego.

Inteligentne oświetlenie biura to takie, w którym brana jest pod uwagę temperatura barwowa emitowanego światła. Wartość sięgająca poniżej 3300 kelwinów wytwarza światło o ciepłej barwie, natomiast, aby uzyskać światło dzienne wymaganych jest około 6000 kelwinów. Lokale użytkowe najczęściej wykorzystują neutralne bądź zimne światło LED, czego głównym powodem jest ich pozytywny wpływ na koncentrację, a w rezultacie efektywność pracy pracobiorców.

Jak zaprojektować oświetlenie w biurze?

Kluczowym elementem projektując oświetlenie do biura jest umiejętne połączenie blasku, jakie daje oświetlenie sufitowe oraz naturalnych promieni słonecznych. Wyposażenie świetlne biura powinno składać się z nie tylko z naturalnego i sztucznego oświetlenia dla całego pomieszczenia, ale także punktowego światła, takiego jak np. lampa LED bądź kinkiet.

Inteligentne oświetlenie sufitowe biura

Istnieje wiele sposobów na dostarczenie do pomieszczenia biurowego odpowiedniej ilości światła, jednak jednym z najbardziej praktycznych rozwiązań są szerokie panele sufitowe. Podczas wyboru żarówek warto zwrócić uwagę nie tylko na estetykę, ale także jakość i energooszczędność produktów. New Led oferuje najwyższej jakości asortyment, generujący odpowiednie natężenie światła, a także zapewniający atrakcyjny kąt rozsyłu światła.

Oświetlenie biurowe - wystrój i funkcjonalność jednocześnie

Posiadając wystarczającą wiedzę lub polegając na opinii sprawdzonych dystrybutorów oświetlenia, takich jak New Led, bez problemu można odpowiedzieć sobie na nurtujące pytanie: jak urządzić biuro, by było w pełni funkcjonalne?

Warto pamiętać, że oświetlenie biurowe sufitowe to nie tylko dostrojenie stanowisk pracy, ale również swego rodzaju drogowskaz, pomagający sprawnie poruszać się po firmie. Dodatkowo żarówki LED spełniają funkcje estetyczne. Przemyślane dopasowanie opraw świetlnych to ważny element nadający wnętrzu charakteru, który jest podstawowym budulcem odpowiedniego nastroju i klimatu w miejscu pracy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl