Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami!

Tel.: 733520100

Email.: sklep@newled.pl

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami!

Tel.: 733520100

Email.: sklep@newled.pl

Do darmowej dostawy: 500,00 zł

do kasy suma: 0,00 zł
Lampy stojące - czyli jak wybrać oświetlenie do ogrodu
Lampy stojące - czyli jak wybrać oświetlenie do ogrodu

Lampy stojące do ogrodu bardzo często wybierane są z myślą o wyeksponowaniu niewielkich elementów architektury mieszczącej się na posesji lub uwidocznieniu wybranych kompozycji roślinnych. Różnorodność kształtów i wielkości opraw pozwala na dopasowanie odpowiedniego oświetlenia do ogrodu w każdym stylu.

Wybierając oświetlenie ogrodowe marki New Led nie trzeba martwić się o jakość, gdyż solidnie wykonane oprawy są przygotowane na nawet najbardziej niekorzystne warunki atmosferyczne. Niezależnie od tego, w jakim charakterze urządzony jest Twój ogród, nasza bogata oferta pozwoli Ci wybrać model oświetlenia, który sprosta Twoim oczekiwaniom.

Wybierając lampy stojące niskie, czyli te, które mają mniej niż metr wysokości, można uniknąć efektu oślepienia. Zazwyczaj montuje się je wzdłuż podjazdów, gdyż wydobywany strumień światła, skierowany ku dołowi, nie przytłacza i nie rozprasza kierowców.

Lampy stojące wysokie, to świetne rozwiązanie dla fanów smukłych strzelistych opraw, ukoronowanych elementami świetlnymi. Właściwe rozmieszczenie tego typu oświetlenia stanowi wyraźny element w krajobrazie, obok którego trudno przejść obojętnie. Pokaźne gabaryty wysokich lamp doskonale sprawdzają się do oświetlenia dużej powierzchni posesji.

Retro styl w ogrodzie

Zastanawiasz się jak zaprojektować ogród w nawiązaniu do stylu retro? Zamontowanie stylowego oświetlenia, przypominającego to występujące na ulicach w XIX wieku, przeniesie Cię w czasie. Latarnie ogrodowe niczym z przeszłości najczęściej ustawiane są na ziemi, w otoczeniu precyzyjnie skoszonego trawnika.

Lampy w stylu retro wymagają odpowiedniego doboru kształtu i kolorystyki. Dodatkowo ważne jest, by wydobywające się światło o ciepłej barwie było jasne i intensywne. Warto również unikać mieszania stylów. Minimalistyczne tło świetnie podkreśla piękno surowych latarni, pozbawionych bogatych zdobień.

Oświetlenie do nowoczesnego ogrodu

Z czym kojarzy się nowoczesny ogród? To doskonale wypielęgnowany teren, z nienagannym trawnikiem, skrupulatnie dobranymi rodzajami roślinności oraz krętymi betonowymi alejkami. W takim ogrodzie nie bez znaczenia jest również oświetlenie podkreślające elegancję posesji. Nowoczesne i minimalistyczne lampy zewnętrzne led układane są w strategicznych punktach, tak by poruszanie się po ogrodzie pełniło funkcję relaksacyjną.

Ważnymi zasadami oświetlenia do nowoczesnego ogrodu jest zastosowanie niskich lamp stojących, nie oświetlających całego placu, a jedynie wybrane elementy dekoracyjne, takie jak np.: kosz z kwiatami. Nisko zamontowane słupy świetlne powinny wydobywać stosunkowo gęsto rozstawione światło o zimnej barwie.

Energooszczędne lampy do ogrodu

Podczas wyboru oświetlenia zewnętrznego warto brać pod uwagę nie tylko piękno dostępnych na rynku lamp, ale również koszt ich eksploatacji. Najekonomiczniejszym rozwiązaniem jest zakup oświetlenia LED. Energooszczędne diody oferowane przez New Led znakomicie sprawdzają się w ogrodzie, na tarasach czy werandach.

Asortyment z naszego sklepu sprawi, że Twoja przestrzeń zyska na wyrazistości, a dzięki stylowym dekoracjom świetlnym nabierze bardziej kameralnego i eleganckiego charakteru. Oświetlona roślinność zachęci Cię do częstszego przebywania w otoczeniu natury, co z całą pewnością pozytywnie wpłynie na Twoją kreatywność i ogólne samopoczucie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl