Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami!

Tel.: 733520100

Email.: sklep@newled.pl

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami!

Tel.: 733520100

Email.: sklep@newled.pl

Do darmowej dostawy: 500,00 zł

do kasy suma: 0,00 zł
Odmień swój pokój za pomocą podświetlanych mebli i dekoracji
Odmień swój pokój za pomocą podświetlanych mebli i dekoracji

Podświetlane meble cieszą się w Polsce coraz większą popularnością. Nie bez przyczyny - ich niewątpliwą zaletą jest fakt, że potrafią łączyć w sobie doskonały wygląd z pożądaną przez domowników funkcjonalnością. Podświetlenie mebli powoduje, że w mieszkaniu tworzy się charakterystyczny, wyjątkowy klimat w porach popołudniowo - wieczornych. Ich zamontowanie w mieszkaniu sprawia również, że nie jest konieczne korzystanie z klasycznego oświetlenia. Podświetlenie mebli to coś, na co powinni zdecydować się wszyscy, którym zależy na oryginalnym zaaranżowaniu wnętrza mieszkania.

Granie światłem to jeden z najistotniejszych elementów, które składają się na tworzenie ciekawej aranżacji w pomieszczeniu. Jeżeli planujemy strefę służącą do pracy, odpoczynku czy jadalnię, to zależy nam na tym, aby meble znajdowały się jak najbliżej okna. Niezwykle ważne jest również optymalne rozmieszczenie wszystkich źródeł światła sztucznego, takich jak żyrandole czy lampy. Światło sztuczne odpowiada w największym stopniu za budowanie w pomieszczeniu odpowiedniego nastroju, którego oczekują domownicy i goście. Odpowiednio ustawione i zainstalowane powodują, że można podkreślić wiele atutów dekoracji bądź ukryć niedoskonałości. Dla bardzo wielu osób podświetlane dekoracje ścienne czy podświetlane meble to synonim bogactwa i nowoczesności w jednym.

Podświetlenie mebli - typy światła

Firmy produkujące meble podświetlane z reguły wykorzystują do ich tworzenia dwa typy oświetlenia. Mowa tu o oświetleniu halogenowym oraz LED-owym. Drugie z wymienionych cieszą się w chwili obecnej największą popularnością wśród konsumentów. Nie bez przyczyny. Żarówki LED-owe charakteryzują się wysoką energooszczędnością - zużywają nawet o 80% mniej energii aniżeli klasyczne świetlówki. Ponadto są również bardzo trwałe - mogą świecić nawet przez 50 tysięcy godzin! Jedną z największych zalet, o której często wspominają klienci, jest fakt, że diody LED-owe nie posiadają specjalnego okablowania. To znacznie ułatwia montaż ich na różnego rodzaju meblach i dekoracjach, takich jak donica podświetlana LED czy też kamień dekoracyjny z podświetleniem LED.

Meble podświetlane - ogromny wybór

Myli się ten, kto uważa, że meble podświetlane wiążą się z małym wyborem oraz trudnym montażem. Mebli tego typu, zwłaszcza w sklepie Newled.pl, jest cała masa. Mowa tutaj chociażby o bardzo wygodnej pufie podświetlanej LED - charakteryzuje się ona nie tylko walorami estetycznymi, ale może posłużyć jako miejsce relaksu. Bardzo ciekawe są również meble podświetlane do ogrodu dostępne na Newled.pl - ich zakup z pewnością sprawi, że ogród zyska wiele walorów estetycznych.

Jak podświetlić meble - najważniejsze informacje

Jeżeli planujemy zakupić podświetlane meble, to należy pamiętać o tym, że trzeba dokładnie zastanowić się nad tym, jaki odcień światła preferujemy w danym pomieszczeniu. W większości przypadków stosowane jest światło białe w odcieniu zimnym bądź ciepłym. W sklepach można również wyposażyć się w podświetlane meble ze zmiennym światłem kolorowym. Wykorzystanie tej technologii umożliwia podświetlanie mebli w sposób punktowy - świecić będą jedynie te elementy, które chcemy w dowolnie wybranym przez nas kolorze w zależności od tego, na jaki akurat mamy ochotę. Te parametry można zmieniać za pomocą jednego przycisku.

Podświetlane dekoracje ścienne - sposób na wyeksponowanie piękna

Zamontowanie oświetlenia we wnętrzach oszklonych szafek bądź witryn umożliwia nam podkreślenie wszystkich atutów dekoracji, jakie mamy w swoim mieszkaniu. Dzięki skierowaniu strumieni światła na wybrane elementy, automatycznie odsuwamy uwagę od tych części pomieszczenia, które nie są interesujące. W przypadku mebli popularna jest obecnie technika oświetlania listowego - polega ona na podkreśleniu kształtu bryły oraz koloru okleiny. Do najczęściej podświetlanych miejsc w meblach zaliczamy między innymi cokoły, szklane półki, oświetlenia w oprawie, wieńce czy stopki mebli. Podświetlanie tych miejsc powoduje, że ich walory estetyczne znacznie się powiększają.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl