Lampa LED JC G4 12V CWSMD płaska
towar niedostępny
4.87
Dane techniczne
| Gwint | E27 |
| Moc [W] | 1W |
| Barwa światła | 3000K ciepła |
| Żarówka ściemnialna | Nie |
| Kod EAN | 5903137206138 |
| Temperatura i warunki pracy | -20°C do +40°C |
| Strumień świetlny | 120lm |
| Wymiary produktu | 34*27,7 mm |
| Napięcie znamionowe produktu | 12V/150mA |



