Reflektor LED PLATINUM GU10 230V SMDWW 650lm
towar niedostępny
5
Dane techniczne
| Gwint | E27 |
| Moc [W] | 1W |
| Barwa światła | 3000K ciepła |
| Żarówka ściemnialna | Nie |
| Kod EAN | 5901508305640 |
| Temperatura i warunki pracy | -20°C do +40°C |
| Strumień świetlny | 650lm |
| Wymiary produktu | 50*50*54,5 mm |
| Napięcie znamionowe produktu | 220V-240V~50Hz/41mA |



