Żarówka LED A60 E27 SMDWW 1521lm pc+alum
towar niedostępny
5
Dane techniczne
| Gwint | E27 |
| Moc [W] | 1W |
| Barwa światła | 3000K ciepła |
| Żarówka ściemnialna | Nie |
| Kod EAN | 5901508305695 |
| Temperatura i warunki pracy | -20°C do +40°C |
| Strumień świetlny | 1521lm |
| Wymiary produktu | 60*117 mm |
| Napięcie znamionowe produktu | 220-240V |



