Żarówka LED A80 E27 2000lm 3000K
towar niedostępny
5
Dane techniczne
| Gwint | E27 |
| Moc [W] | 1W |
| Barwa światła | 3000K ciepła |
| Żarówka ściemnialna | Nie |
| Kod EAN | 5901508307620 |
| Temperatura i warunki pracy | -20°C do +40°C |
| Strumień świetlny | 2000K |
| Wymiary produktu | 80*80*154mm |
| Napięcie znamionowe produktu | 230V~50Hz |



