Żarówka LED C37 E14 SMDWW 640lm pc+alum
towar niedostępny
4.81818
Dane techniczne
| Gwint | E27 |
| Moc [W] | 1W |
| Barwa światła | 3000K ciepła |
| Żarówka ściemnialna | Nie |
| Kod EAN | 5901508305657 |
| Temperatura i warunki pracy | -20°C do +40°C |
| Strumień świetlny | 640lm |
| Wymiary produktu | 37*37*105 mm |
| Napięcie znamionowe produktu | 220V-240V~50Hz/48mA |



