Żarówka LED E27 LOVE 4W 1800K 250lm Aigostar
towar niedostępny
5
Opis
Żarówka LED LOVE E27 4W 1800K 250lm
Dekoracyjna żarówka LED E27 z napisem LOVE.
Żarówka z napisem LOVE o bardzo ciepłej barwie światła 1800K ( bursztynowy kolor) jest idealna do oświetlania w restauracjach, czy jako dekoracyjne oświetlenie w pokoju dziecka.
Żarówka pakowana w bardzo ładne nowoczesne pudełko idealnie nadaję się jako prezent.
Żarówkę można zastosować w girlandach żarówkowych chociażby podczas walentynek.

Dane techniczne
| Gwint | E27 |
| Moc [W] | 1W |
| Barwa światła | 3000K ciepła |
| Żarówka ściemnialna | Nie |
| Kod EAN | 8433325289287 |
| Temperatura i warunki pracy | -15℃~45℃ |
| Strumień świetlny | 250 lm |
| Wymiary produktu | 125x172mm |
| Wskaźnik oddawania barwy | Ra≥80 |
| Znamionowa żywotność | 250000h |
| Kąt świecenia | 320° |
| Napięcie znamionowe produktu | 220-240V~ |



