Żarówka LED SMART A60 E27 SMDWW RGB 6W 470lm +Pilot
towar niedostępny
5
Opis
Odpowiednik żarówki o mocy 40W.
Żarówka led RGB w zestawie z pilotem.
Dane techniczne
| Gwint | E27 |
| Moc [W] | 1W |
| Barwa światła | 3000K ciepła |
| Żarówka ściemnialna | Nie |
| Kod EAN | 5901508306838 |
| Temperatura i warunki pracy | -20°C do +40°C |
| Strumień świetlny | 470lm |
| Wymiary produktu | 60*60*112 mm |
| Napięcie znamionowe produktu | 220-240V~50Hz/35mA |



