Żarówka LED filament Amber E27 G100
towar niedostępny
5
Opis
Dekoracyjna żarówka LED odpowiednik żarówki tradycyjnej o mocy 38W.
Dane techniczne
| Gwint | E27 |
| Moc [W] | 1W |
| Barwa światła | 3000K ciepła |
| Żarówka ściemnialna | Nie |
| Kod EAN | 5901508308887 |
| Temperatura i warunki pracy | -20°C do +40°C |
| Strumień świetlny | 450lm |
| Wymiary produktu | 100*140 mm |
| Kąt świecenia | 360 stopni |
| Napięcie znamionowe produktu | 220-240V~50Hz/35mA |



