Żarówka LED filament G80 E27 810lm
towar niedostępny
5
Dane techniczne
| Gwint | E27 |
| Moc [W] | 1W |
| Barwa światła | 3000K ciepła |
| Żarówka ściemnialna | Nie |
| Kod EAN | 5901508308924 |
| Temperatura i warunki pracy | -20°C do +40°C |
| Strumień świetlny | 810 lm |
| Wymiary produktu | 80*105mm |
| Napięcie znamionowe produktu | 220-240V~50Hz/35mA |



