Żarówka LED filament Vintage Amber G125 E27
towar niedostępny
5
Opis
Dekoracyjna żarówka LED odpowiednik żarówki tradycyjnej o mocy 25W.
Dane techniczne
| Gwint | E27 |
| Moc [W] | 1W |
| Barwa światła | 3000K ciepła |
| Żarówka ściemnialna | Nie |
| Kod EAN | 5901508304544 |
| Temperatura i warunki pracy | -20°C do +40°C |
| Strumień świetlny | 320lm |
| Wymiary produktu | 125*125*170 mm |
| Kąt świecenia | 360 stopni |
| Napięcie znamionowe produktu | 220-240V~50Hz/35mA |



